Кандидата на посаду міського голови Кам’янця-Подільського звинувачують у наданні неправдивих відомостей
Місцеві осередки Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» подали скаргу на кандидата в мери за надання неправдивих відомостей.Кандидата на посаду міського голови Кам’янця-Подільського звинувачують у наданні неправдивих відомостей
Місцеві осередки Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» подали скаргу на кандидата в мери за надання неправдивих відомостей.

Як повідомляє спостерігач ОПОРИ, у Кам\’янець-Подільську міську ТВК надійшла спільна скарга від міського та районного осередків партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Партійці звинувачують кандидата на посаду міського голови Олега Федорова у наданні неправдивих відомостей про партійну приналежність: у документах кандидат зазначив, що є членом ВО «Батьківщина».

Олег Анатолійович один з перших, разом з діючим головою міської ради Михайлом Сімашкевичем, подав документи у ТВК. На засіданні комісії обидва претенденти були зареєстровані, претензій щодо переліку та оформлення документів у членів ТВК не було.

Олег Федоров на прохання кореспондента «Точки ОПОРИ» прокоментувати ситуацію відповів, що є членом партії «Батьківщина» з 2008 року і очолює однойменну фракцію в Ярмолинецькій районній раді.

Громадянська мережа ОПОРА наголошує: відповідно до ч. 3 ст. 6 ЗУ «Про місцеві вибори» застосування насильства, погроз, обману, підкупу чи будь-яких інших дій, що перешкоджають вільному формуванню та вільному волевиявленню виборця, забороняється.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього