Карета "Швидкої" з екіпажем від хмельницьких волонтерів вирушила на схід
Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив очільник хмельницьких правоохоронців Олександр Розізнаний.Карета "Швидкої" з екіпажем від хмельницьких волонтерів вирушила на схід
Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив очільник хмельницьких правоохоронців Олександр Розізнаний.
\”Декілька днів тому я викладав на сторінці фото карети швидкої допомоги, яку підшукали на наше прохання друзі з Німеччини для потреб АТО. Тоді я розповідав, що ми її одразу направили на техобслуговування і плануємо незабаром відправити автомобіль у зону АТО для обслуговування наших бійців та, за потреби, мирного населення. Сьогодні карета вирушає на схід. Завдяки небайдужим громадянам автомобіль укомплектовано усіма необхідними медичними препаратами. Є бригада медиків-добровольців – лікар та фельдшер. Про них хочу сказати окремо, бо кожен з цих людей заслуговує особливої подяки і шани. Фельдшер Григорій Писарук ще у липні цього року прийшов служити добровольцем у нашу роту особливого призначення «Богдан» і лише два тижні тому повернувся із зони АТО. Перед тим, як прийти на службу він закрив свій приватний бізнес, бо безпека країни для нього важливіша. До наступної ротації він мав би ще певний час бути вдома, але коли постало питання, що потрібно їхати – погодився без вагань. Лікар-доброволець Роман Замрій – батько трьох дітей. Дружина, з якою у шлюбі уже 10 років, хоча і зі сльозами на очах, але підтримала свого чоловіка у його рішенні, бо родина добре розуміє – зараз вирішується майбутня доля їх дітей.
P.S. Щоразу, коли дивлюся на самовіддану роботу волонтерів, патріотизм добровольців, переконуюся: українська нація – найкраща!\”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього