Керівник Державтоінспекції Хмельниччини звернувся до учасників дорожнього руху
Управління Державтоінспекції області звертається до усіх учасників дорожнього руху з проханням щодо неухильного дотримання Правил дорожнього руху.Керівник Державтоінспекції Хмельниччини звернувся до учасників дорожнього руху
Управління Державтоінспекції області звертається до усіх учасників дорожнього руху з проханням щодо неухильного дотримання Правил дорожнього руху.
Шановні учасники дорожнього руху!
Аналіз аварійності на автошляхах за перше півріччя свідчить, що абсолютна більшість пригод трапляється внаслідок нехтування учасниками руху елементарних норм, що передбачаються діючими правилами дорожнього руху. Пішоходи переходять проїжджу частину в непередбачених для цього місцях, на забороняючий сигнал світлофора. Водії зловживаючи швидкісними режимами, рядністю і нехтуючи елементарною культурою, створюють на шляхах аварійні ситуації, які в будь-який час можуть перетворитися в трагедію.
Випадки фатальні. Їх важко передбачити, але їм можна запобігти. Адже це трапляється на дорозі, де діють закони дорожнього руху, які написані кров’ю і вони потребують до себе відповідної поваги, бо ”виносять вирок” тим, хто їх зневажає.
Незважаючи на те, що Державтоінспекція вживає значних зусиль щодо припинення порушень правил дорожнього руху, які найчастіше стають причиною ДТП, спостерігається тенденція до зростання дорожньо-транспортних пригод.
Шановні пішоходи! Переходьте вулицю на позначених пішохідних переходах або там, де рух регулюється світлофором.
Ні в якому разі не перебігайте дорогу перед транспортними засобами, що рухаються, адже це може призвести до невиправної біди.
Обмежте своє пересування по дорозі в темний час доби та в умовах недостатньої видимості.
Одягайте одяг з світлоповертаючими елементами, щоб вас вчасно могли помітити водії.
Шановні водії! Постійно виявляйте уважність по відношенню до пішоходів, надавайте їм перевагу в русі при проїзді перехресть і пішохідних переходів. Дотримуйтесь Правил дорожнього руху. Особливо будьте уважні в місцях можливої появи дітей на дорозі.
Пішоходи, пасажири і водії дотримуйтесь Правил дорожнього руху, толерантності, ввічливості та поваги один до одного.
Взаємопорозуміння і культура поведінки на дорогах є запорукою і гарантією безпеки руху.
Пам’ятайте, що дотримання Правил дорожнього руху допоможе уникнути нещасних випадків на автошляхах.
Державтоінспекція Хмельниччини завжди на варті вашої безпеки!!!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього