Кервіника держекоінспекції у Хмельницькій області поновлено на посаді без погодження   із міністром екології України
Екс-регіонал Віталій Гуменюк знову у кріслі Головного державного екологічного інспектора-начальника Державної екологічної інспекції України в Хмельницькій області.Кервіника держекоінспекції у Хмельницькій області поновлено на посаді без погодження   із міністром екології України
Екс-регіонал Віталій Гуменюк знову у кріслі Головного державного екологічного інспектора-начальника Державної екологічної інспекції України в Хмельницькій області.
Шлях до поновлення одіозного чиновника пройшов через дві судові інстанції. 26 лютого Хмельницький апеляційний суд виніс рішення на користь пана Гуменюка, знайшовши неузгодженість у процедурі звільнення чиновника. Варто зазначити, що підписав рішення про поновлення на посаді Віталія Гуменюка рядовий заступник Екологічної інспекції України без необхідного погодження із Міністром екології України.
До слова, суд не розглядав питання, що стосувалися численних порушень та шкідництва, яке приніс перебуваючи на посаді екс-регіонал. Так само як ніхто не оскаржував і звинувачень, зокрема, у «бездіяльність стосовно браконьєрства та покривання незаконних риболовецьких промислів», які містилися у наказі про звільнення. То ж фактично ніхто нині не заважає оновленому керівному складу Державної екологічної інспекції України, маючи на руках уже зібрані докази проти хмельницького чиновника, що використовував свою посаду у власних корисливих цілях і прикривав злодіяння посібників, витримавши
процедуру, таки звільнити Віталія Гуменюка та розпочати проти нього судовий процес.
Натомість, призначивши в області нового Головного державного екологічного інспектора, кандидатуру якого буде погоджено, відповідно до усіх процедур, і з Міністром екології України, і з керівництвом області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього