Керівника Хмельницького дитячого реабілітаційного центру покарано за корупцію
Набрала чинності постанова міськрайонного суду, якою т.в.о. директора Хмельницького центру соціально-психологічної реабілітації дітей визнано винним у вчиненні корупційного адміністративного правопорушення, передбаченого ст.172-7 КУпАП.Керівника Хмельницького дитячого реабілітаційного центру покарано за корупцію
Набрала чинності постанова міськрайонного суду, якою т.в.о. директора Хмельницького центру соціально-психологічної реабілітації дітей визнано винним у вчиненні корупційного адміністративного правопорушення, передбаченого ст.172-7 КУпАП. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.
Так, за результатами розгляду адмінпротоколу, складеного прокуратурою м.Хмельницького, встановлено, що зазначений посадовець торік і на початку 2015 року видавав накази про преміювання свого сина, який працює у цьому ж центрі. Однак, всупереч вимогам антикорупційного законодавства, він не повідомив вищестояще керівництво – обласну державну адміністрацію, про наявний конфлікт інтересів, що виник у нього при прийнятті цих наказів.
Винний керівник реабілітаційного закладу уже сплатив накладене на нього адміністративне стягнення у виді 340 грн. штрафу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього