Керівника Кам’янецького військкомату звільнять з посади за вручення повістки рідним загиблого кіборга
Михайло Загородний: Відповідальні за вручення повістки рідним загиблого кіборга Руслана Коношенка будуть покарані.Керівника Кам’янецького військкомату звільнять з посади за вручення повістки рідним загиблого кіборга
Керівника Кам’янець-Подільського міськрайонного військкомату буде звільнено з посади, а посадові особи, відповідальні за вручення повістки рідним загиблого кіборга Руслана Коношенка, понесуть дисциплінарну відповідальність, про це повідомляють на сайті Хмельницької облдержадміністрації.
«Відбудеться переформатування роботи військкомату у зв’язку з недобросовісним виконанням обов’язків. За образу світлої пам’яті героя АТО Руслана Коношенка, який посмертно був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня, відповідальні особи понесуть покарання», – сказав голова адміністрації Михайло Загородний.
Підполковник Володимир Возний, який відтепер виконує обов’язки військового комісара Кам’янець-Подільського міськрайонного військкомату вже особисто вибачився перед батьками та рідними загиблого кіборга.
«Слава Герою України! Я також приношу свої вибачення рідним і близьким за недобросовісну роботу працівників військкомату», – сказав Михайло Васильович.

Руслан Коношенко був призваний до війська у вересні 2014 року. 20 січня 2015 року він потрапив у полон. Звістка про смерть військового прийшла рідним у квітні. Поховали Руслана 16 квітня 2015 року на Алеї Слави у Кам’янці-Подільському. Посмертно військовослужбовець нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня та відзнакою мера «За заслуги перед міською громадою».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього