Кияни презентували виставку в Кам'янці
Експозиція складається із 30 робіт, виконаних у різноманітних стилях. Найбільшу кількість світлин презентовано у стилі мультиекспозиції та пікторіальної фотографії.Кияни презентували виставку в Кам'янці
28 листопада на території Старого замку у приміщенні першого пристінного корпусу відбулось відкриття виставки київських фотохудожників Юлії Сирової та Валерія Лещинського «Кам’янець, або подільські пригоди київських фотографів», повідомляють на сайті міської ради.
Експозиція складається із 30 робіт, виконаних у різноманітних стилях. Найбільшу кількість світлин презентовано у стилі мультиекспозиції та пікторіальної фотографії.
Привітали авторів з відкриттям персональної виставки голова ГО «Кам’янець-Подільського фотографічного клубу «Погляд» Юрій Савін, який і займався організацією експозиції у Кам’янці, член Національної спілки фотохудожників України Анатолій Іванов (Хмельницький), мистецтвознавець Інна Березіна, колеги фотографи, кам’янчани.
Юлія Сирова, яка прибула на відкриття від імені обох фотохудожників, розповіла про зйомки у Кам’янці, враження про місто та кам’янчан, історію створення виставки.

Кияни презентували виставку в Кам'янці Кияни презентували виставку в Кам'янці

Особливу «родзинку» до експозиції додала колекція середньовічних костюмів Ірини Шухтуєвої. Про те, як виникла ідея їх створення та про співпрацю із фотографами і повідала майстриня.
Після відкриття виставки у підлітковому клубі «САТУРН» відбувся семінар-практикум «Абстрактне мистецтво та фотографія» за участі Юлії Сирової та автора і куратора проекту Анатолія Іванова. Митці розповіли поціновувачам фотомистецтва про передумови, історію та розвиток абстрактного мистецтва і його зв’язок із фотографією. Отримані знання закріпили на практиці.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього