Київ перевірятиме Хмельницьку архбудінспекцію через корупційний скандал
7 квітня до Хмельницького прибуде комісія Держархбудінспекції України, щоб промоніторити містобудівну ситуацію в області та проконтролювати ліквідацію корупційних схему роботі місцевої інспекції.Київ перевірятиме Хмельницьку архбудінспекцію через корупційний скандал
7 квітня до Хмельницького прибуде комісія Держархбудінспекції України, щоб промоніторити містобудівну ситуацію в області та проконтролювати ліквідацію корупційних схему роботі місцевої інспекції.

На початку 2015 року комплексна перевірка роботи Хмельницької інспекції спричинила гучний корупційний скандал в області. За її результатами, було викрито розгалужену корупційну схему, яку успішно очолив колишній очільник інспекції Олексій Дьома. Як виявилося, він налагодив систему регулярних поборів з підприємців-будівельників за оформлення дозвільної документації та введення будівель до експлуатації.

Після столичної ревізії усі причетні до корупції чиновники на чолі з самим Дьомою були звільнені. Виконуючим обов’язки голови Хмельницької інспекції було призначено Сергія Шостацького.

Найближчий часом в ДАБІ планують провести відкритий та прозорий конкурс на заміщення посади керівника Управління ДАБІ в Хмельницькій області.
Але через нарікання на роботу Хмельницької інспекції та для виявлення реального стану речей в сфері будівництва ревізори з Києва проведуть ще одну комплексну перевірку. Таким чином, вони мають намір остаточно покінчити з корупцією в держустанові.

Процес перевірки Хмельницького управління Держархбудінспекції триватиме 7-9 квітня. 8 квітня до обласного центру прибуде виконуючий обов’язки голови ДАБІ Сергій Драч, який зустрінеться з хмельницькими забудовниками, керівниками місцевої влади та узагальнить роботу перевіряючої групи.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього