"Київстар" почав тестування 3G в Хмельницькому
\”Київстар\” розпочав масштабні технічні випробування мережі нового покоління в шести обласних центрах України – Вінниці, Івано-Франківську, Полтаві, Рівному, Тернополі та Хмельницькому, включаючи 60 інших населених пунктів у приміській зоні."Київстар" почав тестування 3G в Хмельницькому
\”Київстар\” розпочав масштабні технічні випробування мережі нового покоління в шести обласних центрах України – Вінниці, Івано-Франківську, Полтаві, Рівному, Тернополі та Хмельницькому, включаючи 60 інших населених пунктів у приміській зоні.

На етапі тестових випробувань доступ до 3G-мережі отримають 2% випадково обраних абонентів. Їм прийде повідомлення із запрошенням приєднатися до тестування. Користування зв\’язком в мережі 3G оплачується згідно з чинним тарифним планом. Після завершення тестових випробувань всі абоненти отримають доступ до послуг мобільної передачі даних на швидкості до 42 Мбіт / с.

Абоненти \”Київстар\” будь-яких тарифних планів можуть користуватися швидкісним мобільним інтернетом без заміни SIM-карти і будь-яких спеціальних налаштувань. Головне, щоб телефон підтримував цю технологію. Тарифи на швидкісний мобільний інтернет залишаються такими ж, як і на інтернет за технологією EDGE. Також абоненти можуть вибрати один з нових тарифних планів, які спеціально орієнтовані на користувачів сучасних інтернет-технологій. При бажанні абоненти архівних тарифних планів можуть перемкнутися на нові комерційні пропозиції або користуватися послугами мережі 3G на умовах їх поточного тарифного плану. Крім того, при необхідності, абоненти можуть додатково підключати інтернет-пакети обсягом від 50 до 3000 мегабайт. У ряді нових тарифних планів \”Київстар\” абоненти отримують додаткову перевагу – необмежений доступ до соціальних мереж.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього