Кілька тисяч вінничан вийшли на мітинг проти "ВНР"
8 грудня близько п’яти тисяч вінничан вийшли на мітинг, щоб показати, що Вінниччина проти захоплень державних будівель, проти безладів та свавілля окремої \”купки людей\”, які під час вихідних взялись представляти інтереси півторамільйонної громади області.Кілька тисяч вінничан вийшли на мітинг проти "ВНР"
8 грудня близько п’яти тисяч вінничан вийшли на мітинг, щоб показати, що Вінниччина проти захоплень державних будівель, проти безладів та свавілля окремої \”купки людей\”, які під час вихідних взялись представляти інтереси півторамільйонної громади області.
\”2 дні підряд Вінниця обурена тими подіями, які відбулися в суботу з силовими захватами. Головне, що основне питання, яке треба вирішувати депутатами в обласній раді, \”вийшло\” на вулиці Вінниці. Сьогодні заявляють про якусь республіку, про якогось народного губернатора. Ми збережемо в місті порядок в рамках чинного законодавства. Ми обурені і зробимо все, щоб не було заворушень у Вінниці. Місто має жити мирним і спокійним часом. Закликаю всіх, щоб зберегти спокій в нашому місті і щоб ми допомагали нашим вінничанам, які там. Слава Україні!\”, – сказав в.о. Вінницького міського голови С. Моргунов.
Згодом на площу Героїв Небесної Сотні прийшов і комбат \”Айдару\” Сергій Мельничук.
\”Побувши декілька годин в місті, я вислухав три сторони. Зроблена робоча група, нам не дали доопрацювати те, що ми намітили зробити, тому що хтось \”замінував\” приміщення облради. Ми перейшли в інше приміщення. Є всі представники. Робочу групу очолюю я, – народний депутат Мельничук Сергій, командир батальйону \”Айдар\”, тому зараз залишилося тільки прийняти чотири рішення. В першу чергу, потрібно повідомити президента, ВР і суспільство, тому що всі думають, що тут буде новий Донецьк, Луганськ… Такого не буде. Вінниця завжди була європейським містом. Ніхто нікого не вибирав (про озвучене в ЗМІ обрання \”свободівця\” Олексія Фурмана губернатором від народу – ред). Завтра я їду на сесію ВР, і все викладу там. Надалі інцидент, який вийшов, має розслідуватися. Не має бути ніяких \”народних губернаторів\”. Від народу мажуть бути пропозиції до Президента щодо призначення кандидатури на пост губернатора, і Президент має цю кандидатуру розглянути згідно конституції України. Ми все вирішимо мирним способом. Не йдіть на поводу в провокаторів!\” – закликав С. Мельничук.
Під час мітингу мирні жителі Вінницької області ухвалили Резолюцію з вимогами розслідувати події 6-7 грудня та розпуску Вінницької обласної ради.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього