Кількість переселенців на Хмельниччині зростає
За інформацією Хмельницького Товариства Червоного Хреста наразі в області 4 тисячі переселенців. Допомогу надано 275 біженцям з Криму та зони АТО.Кількість переселенців на Хмельниччині зростає
За інформацією Хмельницького Товариства Червоного Хреста наразі в області 4 тисячі переселенців. Допомогу надано 275 біженцям з Криму та зони АТО.
\”Частина приїхала з Криму, але їх небагато, близько 400 чоловік. З переселенцями зі сходу країни інша ситуація. Я був у декількох комісіях, що ними займаються, і ми спочатку планували, що зможемо прийняти 1500 людей. Коли вони почали прибувати, цю цифру уточнили до 2500 чоловік. Сьогодні вже 4000 і вони продовжують їхати. Тепер ми вже готові прийняти 5000. Я думаю, що і 7 000 приймемо, а якщо треба, то і 10000. Ми вже адаптувались, що і як з ними робити\”, – зазначив голова Хмельницької обласної організації Червоного Хреста Іван Горда.
Організація Червоного Хреста існує за рахунок благодійних внесків, тому не завжди вистачає ресурсів. \”Ми, як благодійна організація, не можемо забезпечити все те, що від нас очікують. Якщо все роздати за кілька днів, то потім не матимемо нічого”, – зауважив Іван Горда. – Тому я особисто спілкуюсь з усіма біженцями, щоб вирішити, якої допомоги вони насправді потребують\”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього