Кількість виявлених трудових нелегалів у Хмельницькій області сягнула 1,7 тисячі осіб
Податківці Хмельниччини з початку року виявили 1703 працівника, які не були оформлені їх працедавцями на роботу, як того вимагає чинне законодавство.Кількість виявлених трудових нелегалів у Хмельницькій області сягнула 1,7 тисячі осіб
Податківці Хмельниччини з початку року виявили 1703 працівника, які не були оформлені їх працедавцями на роботу, як того вимагає чинне законодавство.
За інформацією управління ДФС у Хмельницькій області, отримувачі \”нелегальних\” зарплат поповнять бюджет несплаченими раніше податками: їм донараховано 102 тисячі гривень ПДФО та 219 тисяч гривень ЄСВ.
Крім того, станом на початок грудня в області виявлено виплату заробітної плату та інших доходів \”у конвертах\” на 137 підприємствах і установах та у 78 фізичних осіб – підприємців. Несумлінні роботодавці відтак мають доплатити в бюджет: юридичні особи – майже 4,8 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та 360 тисяч гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування, фізичні особи – 273 тисячі гривень ПДФО та 236,5 тисяч гривень ЄСВ.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього