Книги замінять таксофон

Кам’янець-Подільська ланка ВО «Sreet Workout Україна» та стейк-хаус «Лондон» ініціюють відкриття у Кам’янці-Подільському точки вільного обміну книгами

Книги замінять таксофонКниги замінять таксофон

Кам’янець-Подільська ланка ВО «Sreet Workout Україна» та стейк-хаус «Лондон» ініціюють відкриття у Кам’янці-Подільському точки вільного обміну книгами. Вона буде знаходитись у телефонній будці поблизу стейк-хаусу «Лондон».

Під час відкриття «бібліотечної будки» третього серпня о 12.00 із силовим шоу-номером виступить команда street workout Кам’янця-Подільського «STREET KNIGHTS».

Що ж до самої телефонної будки, то вона матиме вигляд своєрідної бібліотеки, де кожен бажаючий зможе абсолютно безкоштовно взяти книжку, щоб почитати у кафе, на вулиці, в парку або вдома. Якщо людина захоче полистати її за межами території стейк-хаусу, то основна умова для цього – попередньо залишити там якусь іншу книжку. Таким чином, кількість чтива у «бібліотеці» буде постійно однаковою, а асортимент оновлюватиметься.

Прочитавши книгу, користувач залишить свій відгук про неї та своє ім’я на її форзаці. Це, свого роду, – продовження життя для вже прочитаної літератури, що залежується на поличках книжкових шаф.

Таким чином місто Кам’янець-Подільський одним із перших в Україні долучиться до провідних європейських міст (Берліна, Лондона та ін.), які вже мають такі «точки вільного читання».

Залишити відповідь