Книжкова весна на Хмельниччині
Форум \”Книжкова весна на Хмельниччині\” розпочнеться 21 квітня 2015 року о 13год. 30хв. в приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського.Книжкова весна на Хмельниччині
Форум \”Книжкова весна на Хмельниччині\” розпочнеться 21 квітня 2015 року о 13год. 30хв. в приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського.
\”Книжкова весна на Хмельниччині\” – щорічний проект обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Островського, що має на меті популяризацію читання, як унікального засобу самовираження, розширення аудиторії та модернізації культурного контенту сучасної інтелектуальної книги, ознайомлення з кращими творами письменників Хмельниччини, збереження та примноження духовного і культурного надбання українського народу.
В програмі форуму: автограф – сесія подільських письменників, презентація книг видавництв Хмельниччини, флеш – моб \”Читай більше, знай більше, живи яскраво!\”, благодійна Всеукраїнська акція \”Бібіліотека українського воїна\”, до якої можуть долучитись всі небайдужі, принесши книги, які будуть передані до військових частин.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього