Кіно просто неба покажуть у хмельницькому дендропарку
Відтепер щотижня містяни та гості міста зможуть переглядати цікаві та змістовні фільми просто неба.Кіно просто неба покажуть у хмельницькому дендропарку
Відтепер щотижня містяни та гості міста зможуть переглядати цікаві та змістовні фільми просто неба.

Сьогодні кіно показуватимуть о 21:00 в Дендропарку.

Соціальна ініціатива «Хтось не зробить» проект патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ, який провадить ХОБФ «Карітас» у Хмельницькому продовжує проект з перегляду фільмів під відкритим небом «Кіно просто неба». Метою заходів є популяризація екологічного та культурного сімейного відпочинку, повідомляє 0382.ua

«Ми звернули свою увагу, що часто сім’ям не вистачає спілкування, спільного відпочинку, згуртованості, взаємодії між собою. У сучасному ритмі життя важко викроїти час на спільний відпочинок, – розповідають організатори. – Наша соціальна ініціатива «Хтось не зробить» продовжує показ фільмів у «Кіно просто неба», що буде корисним як для молодих сімей, так і для неодружених, а також для сімей «зі стажем».

На перший перегляд фільму в Дендропарку прийшло близько 300 осіб.

Організатори розповідають, що тепер кожен має нагоду висловити свою думку та запропонувати цікавий фільм для наступного перегляду. Головна вимога, аби він пропагував сімейні цінності.

Перегляд фільмів буде проходити у Хмельницькому щоп’ятниці. Місця для вуличного кінотеатру встановлюватимуть в парках міста. День та година можуть змінюватися в залежності від погоди та пори року.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього