Яскрава урочиста подія відбулася у четвер, 10 липня, у Чемеровецькому медичному коледжі – 139 молодих фахівців-медиків за спеціальністю «Сестринська справа» отримали дипломи молодших спеціалістів.

Когорту медсестер поповнили випускники Чемеровецького медичного коледжуКогорту медсестер поповнили випускники Чемеровецького медичного коледжу
Яскрава урочиста подія відбулася у четвер, 10 липня, у Чемеровецькому медичному коледжі – 139 молодих фахівців-медиків за спеціальністю «Сестринська справа» отримали дипломи молодших спеціалістів. Перед початком урочистостей у районному Будинку культури колона випускників із символічними жовтими та блакитними кульками поклала квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку та вшанували світлу пам’ять Небесної Сотні та патріотів України, які загинули на Сході країни, хвилиною мовчання.

Від імені керівництва та депутатського корпусу Хмельницької обласної ради випускників, їх батьків та педагогів зі святковою подією привітав перший заступник голови облради Віктор Адамський.

Виступаючи перед присутніми, Віктор Романович наголосив: «У цей непростий для нашої країни час саме вам доведеться уже на практиці втілювати в реалії стратегічний шлях реформування вітчизняної галузі охорони здоров\’я, забезпечуючи населення наших міст і сіл ефективною та доступною медичною допомогою. Тому на сьогоднішній день одним із основних завдань влади є досягнення такого рівня медичної допомоги, який би влаштовував і лікаря, і пацієнта, і суспільство в цілому».

Одній із груп випускників перший заступник голови облради вручив дипломи молодших спеціалістів. «Сподіваюся, що ваша праця буде належно оцінена не лише вдячними пацієнтами, а й державою як гарантом належного медичного забезпечення своїх громадян», – сказав на завершення Віктор Романович.

Від імені батьків випускників найщиріші слова вдячності педагогічному колективу медичного коледжу, який очолює авторитетний директор Петро Шерстюк, за фахову підготовку медсестринського персоналу висловив депутат обласної ради Борис Кищук.

У святкових урочистостях також взяли участь голова Чемеровецької районної ради Ігор Забіяка та голова місцевої райдержадміністрації Олександр Стахурський.

Оригінальною окрасою урочистого дійства стали музичні вітання популярного творчого колективу «Лісапетний батальйон» з неперевершеною Наталією Фаліон.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього