Колектив ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» висловив недовіру керівництву
Баталії навколо передачі майнового комплексу ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» у комунальну власність не вщухають із 29 січня. Нині вони нагадують голівудський вестерн.Колектив ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» висловив недовіру керівництву
Баталії навколо передачі майнового комплексу ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» у комунальну власність не вщухають із 29 січня. Нині вони нагадують голівудський вестерн. Час від часу поблизу адмінприміщення організації з’являються люди в балаклавах, спецформі, спортивному одязі. Віднедавна у котельнях, що належать підприємству, перебуває «охорона», надана екс-керівництвом. Її бояться оператори (а це, переважно, жінки). До того ж, у ніч на понеділок поблизу котельні на вулиці Судилківській пролунав вибух.
Відтак у трудового колективу увірвався терпець, тому у понеділок працівники, згідно зі статутним договором, провели збори.
Почалися вони біля міськвиконкому в понеділок о 8 ранку. На зустріч прийшов директор водоканалу Віталій Биков, бо саме підприємству, яке він очолює, передається на баланс майновий комплекс ТОВ.
Депутат міськради від партії «Сила громад» Олександр Пустовойт заявив, що при переході на роботу в водоканал сезонні працівники не зможуть стати на облік у міськрайонному центрі зайнятості. Люди розцінили його слова як погрозу, але не відступилися – на збори прийшли.
На зібрання також завітали міський голова Михайло Полодюк і його перший заступник Володимир Вихівський. Через відсутність голови ради трудового колективу Віктора Ковальчука їх не вдавалося розпочати. Дружина пана Віктора повідомила, що чоловіка викликали до генерального директора ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» Володимира Сарнацького і не відпускають.
Віталій Биков поїхав до адмінприміщення. Його з минулої п\’ятниці охороняє від відвідин очільників «Енергоінвесту» приватна фірма «Стражник». Її найняло керівництво водоканалу. Невідомим чином вони зайшли на територію комунальної власності та зайняли кабінети. Адже пана Віталія без дозволу керівника охорона відмовлялися пропускати на територію вже офіційно очолюваного ним підприємства.
З ініціативи голови трудового колективу на збори запросили також генерального директора ТОВ Володимира Сарнацького. На порядок денний винесли єдине, але наболіле питання, – про подальшу долю підприємства та трудового колективу. Віктор Ковальчук оголосив його вимоги.
Найбільше запитань адресувалося міському голові. По-перше, чому призупинилася передача майнового комплексу в комунальну власність, де комісія з приймання майна? По-друге, з яких причин на території підприємства чиниться беззаконня?
Генеральний директор ТОВ «Енергоінвест» має пояснити, з яких причин здійснюється психологічний тиск на його працівників.
Ще колектив має претензії до Віталія Бикова. Чому «розворушили ситуацію до безглуздя і водночас здалеку спостерігаєте за тим, що відбувається», – йдеться у вимогах.
Працівники вже протягом кількох тижнів не знають, на якому підприємстві їм доведиться працювати. Також не розуміють, що на них очікуватиме в майбутньому.
На зборах колектив одноголосно проголосував за висловлення недовіри керівництву ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».
Також у очільників міста та водоканалу цікавилися, яким чином людям сплачувати за послуги з теплопостачання.
Відповідальні особи пояснили: за теплоенергію, спожиту в січні, кошти слід вносити на рахунок ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». А вже з лютого треба розраховуватися з комунальним підприємством водоканалізаційного господарства.
Допоки остаточної крапки у цій скандальній справі ставити ще рано.

За матеріалами газети \”День за днем\”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього