Колективу «Поділля-Центр» представили нового керівника
Голова Держкомтелерадіо України Олег Наливайко, перебуваючи сьогодні із робочою поїздкою на Хмельниччині, представив колективу Хмельницької обласної телерадіокомпанії «Поділля-центр» нового керівника Тетяну Колісниченко, як раніше повідомляла podilska.info. Вочевидь, погодження кандидатури у Хмельницькій ОДА пройшло без задирок, бо контракт із новим керівником не міг бути підписаний без цієї формальності.Колективу «Поділля-Центр» представили нового керівника
Голова Держкомтелерадіо України Олег Наливайко, перебуваючи сьогодні із робочою поїздкою на Хмельниччині, представив колективу Хмельницької обласної телерадіокомпанії «Поділля-центр» нового керівника Тетяну Колісниченко, як раніше повідомляла podilska.info. Вочевидь, погодження кандидатури у Хмельницькій ОДА пройшло без задирок, бо контракт із новим керівником не міг бути підписаний без цієї формальності.

В ході спілкування із колективом ТРК Олег Наливайко висловив думку, що у працівників Поділля-центр є не більше року на те, аби знайти своє місце під сонцем в умовах створення суспільного телерадіомовлення. А Хмельницька ОДТРК може стати пілотною у процесі роздержавлення українських державних обласних ТРК, якщо поданий Держкомом законопроект пройде усіма лабіринтами Верховної Ради та отримає достатню кількість голосів у народних депутатів.

Для довідки: Журналістська кар’єра Тетяни Колісниченко розпочалася 1988 року з полонської районної газети «Новий шлях». Після закінчення у 1995 році Львівського державного університету новий очільних ХОДТРК «Поділля-центр» працювала кореспондентом, завідуючою відділом у міській комунальній газеті «Проскурів», згодом – кореспондентом, заступником редактора обласної газети «Подільський кур’єр».

Із 2000 року і до призначення на посаду – на керівних посадах медіа-корпорації «Є». 2005-го року Тетяні Колісніченко присвоєно звання заслуженого журналіста України. Вона обрана депутатом Хмельницької обласної ради (позапартійна).

Колективу «Поділля-Центр» представили нового керівника

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього