Коли закінчиться реконструкція набережної у Хмельницькому?
Наразі виконуються роботи з вимощування тротуарної плитки на пішохідній зоні набережної та облаштування мережі зовнішнього освітлення. Уже влаштовано 2760 кв. м тротуарної плитки з 3200 кв. м запланованих. Згодом тут будуть встановлені лавочки й урни для сміття, облаштовано газони та квітники.Коли закінчиться реконструкція набережної у Хмельницькому?
Наразі виконуються роботи з вимощування тротуарної плитки на пішохідній зоні набережної та облаштування мережі зовнішнього освітлення. Уже влаштовано 2760 кв. м тротуарної плитки з 3200 кв. м запланованих. Згодом тут будуть встановлені лавочки й урни для сміття, облаштовано газони та квітники, повідомляють на сайті міської ради.
Нагадаємо, що набережна річки Південний Буг внаслідок довгострокової експлуатації (споруджена на початку 60-х років) та руйнівної дії водного потоку частково була пошкоджена і потребувала ремонту. Роботи з її реконструкції (берегоукріплення), які виконує ТОВ “Ізяславтрансбуд”, що виграло тендер на виконання зазначених робіт, розпочалися ще у серпні минулого року.
Підрядна організація укріпила берег монолітною залізобетонною підпірною стінкою, відремонтувала бетонні східці. Наразі виконує роботи з благоустрою території пішохідної зони.

Коли закінчиться реконструкція набережної у Хмельницькому? Коли закінчиться реконструкція набережної у Хмельницькому?

За інформацією інженерно-технічного відділу управління житлово-комунального господарства міської ради протяжність ділянки, яка підлягає ремонту (від вулиці Кам’янецької до гирла річки Плоскої), складає 470 погонних метрів. Вздовж підпірної стінки зі сторони річки буде влаштовано металеву огорожу.
З ТОВ “Ізяславтрансбуд” також укладено угоду на виконання робіт з капітального ремонту підпірної стінки річки Південний Буг зі сторони парку культури і відпочинку імені М.Чекмана.
Ця ж будівельна організація виконує роботи з капітального ремонту підпірної стінки річки Плоскої в парку імені М.Чекмана. Тут уже влаштовано 325 кв. м тротуарної плитки, завершуються роботи з облаштування залізобетонної огорожі. Протяжність цієї ділянки ремонту складає 111 погонних метрів. Згодом тут також будуть встановлені лавочки й урни для сміття, облаштовано газони.
Фінансування здійснюється за кошти міського бюджету.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього