Колишні військовослужбовці перекрили дорогу з вимогою не здавати Дебальцеве
У Шепетівському районі близько двох десятків осіб на автотранспорті перекрили дорогу державного значення Городище-Рівне-Старокостянтинів. Про це повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в області.Колишні військовослужбовці перекрили дорогу з вимогою не здавати Дебальцеве
У Шепетівському районі близько двох десятків осіб на автотранспорті перекрили дорогу державного значення Городище-Рівне-Старокостянтинів. Про це повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в області.
Таку акцію протесту зініціювали колишні військовослужбовці з Ізяславського району, а згодом до них приєдналися мешканці сусідніх районів. Головна вимога протестуючих до керівництва держави — негайно надати підкріплення військовим, які зараз воюють у Дебальцевому, або ж взагалі вивести бійців звідти.
Наразі на місці події прибули представники органів влади району та керівники Хмельницького обласного управління міліції, які ведуть перемовини з мітингувальниками щодо розблокування автошляху.
Як повідомляє офіційний сайт Президента України, Збройні Сили України разом з Національною Гвардією завершили операцію з планового та організованого виводу частини підрозділів з Дебальцевого. Наразі вийшло 80% частин з під Дебельцевого.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього