Колишнього начальника шепетівського ДАІ зловили п'яного за кермом
Пізньої ночі середи до мітингувальників під\’їхало авто, звідки пролунала відбірна лайка, водій явно був не в захваті через заблоковану дорогу додому, але те що сталось далі не міг передбачити ніхто.Колишнього начальника шепетівського ДАІ зловили п'яного за кермом
18 лютого Подільська.info писалa про те, як родичі учасників бойових дій під Дебальцеве перекрили рух дорогою державного значення \”Городище-Рівне-Старокостянтинів\”. На ранок наступного дня, блокування було зняте, тому що всі наші бійці вишли з оточення, але блокування все одно не пройшло даремно.
Пізньої ночі середи до мітингувальників під\’їхало авто, звідки пролунала відбірна лайка, водій явно був не в захваті через заблоковану дорогу додому, але те що сталось далі не міг передбачити ніхто.

Водій спробував вийти з авто, але натомість він з нього практично вивалився, бо був абсолютно п\’яний. Ще більшим здивування присутніх було через те, що у ньому признали колишнього начальника шепетівського відділення ДАІ – Щура Андрія Анатолійовича.

Пан Андрій зрозумівши, що втрапив у халепу, спробував втекти з місця подій, але мітингарі його затримали і наполегливо попросили присутніх працівників ДАІ оформити відповідний протокол та відвезти їхнього колишнього шефа в лікарню, щоб засвідчити стан його сп\’яніння.

Андрій Анатолійович почав ламати комедію: то він не був за рулем, то його таксі привезло, то він просто прийшов собаку вигуляти…Фантазія колишнього правоохоронця була безмежною, та наявність відеозапису й більше двох десятків свідків, не дала великого поля для маневру. Тому Щуру А.А. довелось скоритись і поїхати до лікарні.

Громада міста і наш сайт прискіпливо буде слідкувати за ходом справи, колишній посадовець, який наражав інших учасників руху на небезпеку, має понести відповідальність.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього