Колишнього підполковника податкової міліції Хмельницького за одержання хабара засуджено до 5 років
Позицію прокуратури Хмельницької області підтримано апеляційним судом та залишено в силі вирок суду першої інстанціїКолишнього підполковника податкової міліції Хмельницького за одержання хабара засуджено до 5 років
Позицію прокуратури Хмельницької області підтримано апеляційним судом та залишено в силі вирок суду першої інстанції, яким визнано винним посадовця податкової міліції міста Хмельницького в одержанні службовою особою неправомірної вигоди, поєднаному з вимаганням (ч.4 ст.368 КК України в редакції на момент вчинення злочину липня 2013 року).
Прес-служба прокуратури повідомляє – доведено, що податківець за непроведення перевірки та неперешкоджання підприємницькій діяльності вимагав у приватного підприємця 5000 гривень неправомірної вигоди. Чотири тисячі із зазначеної суми одержав.
За вироком суду винному призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років, з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на 2 роки з конфіскацією майна, крім житла. А також його позбавлено спеціального звання – підполковника податкової міліції.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні та державне обвинувачення в суді здійснювали працівники прокуратури Хмельницької області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього