Сьогодні колишній голова Хмельницької територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка – Петро Ткачук у мережі Фейсбук написав, що йому запропонували велику суму грошей за те, щоб він здався й не створював перешкод в діяльності регіоналів у лавах «ляшківців»

Колишньому голові хмельницьких «ляшківців» пропонують мільйон баксів, аби «заткнувся»Колишньому голові хмельницьких «ляшківців» пропонують мільйон баксів, аби «заткнувся»

Сьогодні колишній голова Хмельницької територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка Петро Ткачук у мережі Фейсбук написав, що йому запропонували велику суму грошей за те, щоб він здався й не створював перешкод в діяльності регіоналів у лавах «ляшківців».

«Я відмовляюся від 1 000 000 у.о., відмовляюся, навіть якщо запропонують більше! Я не буду мовчати, й буду говорити правду! Для чого люди гинуть на фронті? Щоб знов та сама бл…дота пройшла, але від інших політичних сил?», – пише Петро Ткачук.

«Подільська.info» уже писала про скандал, який розгорівся у Хмельницькій територіальній організації РПЛ після призначення в.о. голови Тетяну Зеленко. Петро Ткачук, який був головою хмельницьких «ляшківців» до цього часу каже, що призначення регіоналки пані Зеленко відбулося з порушенням статуту. Він вважає, що це було зроблено навмисно, аби приховати діяльність у лавах місцевих «радикалів» колишніх «регіоналів».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього