Колишню чиновницю з Хмельницької РДА за 50 тис грн хабара судитимуть заочно
Прокуратурою Хмельницької області спрямовано до суду обвинувальний акт щодо колишнього керівника відділу освіти, молоді та спорту Хмельницької райдержадміністраційКолишню чиновницю з Хмельницької РДА за 50 тис грн хабара судитимуть заочно
Прокуратурою Хмельницької області спрямовано до суду обвинувальний акт щодо колишнього керівника відділу освіти, молоді та спорту Хмельницької райдержадміністрацій за ч. 3 ст. 368 КК України – «одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду дій, з використанням службового становища», а також її пособника – працівника цього ж відділу, за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України, повідомляє прес-служба прокуратури.
Досудовим розслідуванням, яке здійснювало слідче управління УМВСУ в області, встановлено, що начальник зазначеного відділу одержала від директора приватного підприємства неправомірну вигоду за укладення з ним договорів про проведення робіт із встановлення твердопаливних котлів у сільських школах, підписання документів про готовність їх до експлуатації, а також сприяння у перерахунку коштів за виконані роботи.
Першу частину обумовленої суми – 5 тисяч гривень, чиновниця отримала за пособництва свого підлеглого у грудні минулого року. Ще 45 тисяч гривень у березні цього року їй передав безпосередньо директор ПП у службовому автомобілі, де й вона була затримана правоохоронцями.
Обох обвинувачених звільнено із займаних посад.
Після повідомлення підозри колишньому начальнику відділу освіти, молоді та спорту Хмельницької РДА судом обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою з умовою внесення 45 тисяч гривень застави. Сплативши цю суму, вона залишила місце свого проживання з метою ухилення від кримінальної відповідальності.
Враховуючи те, що її оголошено в міжнародний розшук, на підставі статей 297¹ – 2975 КПК України Хмельницький міськрайонний суд своєю ухвалою задовольнив відповідне клопотання органу досудового розслідування, погоджене з прокурором, та надав дозвіл на спеціальне досудове розслідування. Таким чином, стосовно обвинуваченої розпочато процедуру заочного засудження за інкримінований їй злочин.

Довідково: санкція ч.3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього