Серед зловмисників, які займаються незаконним ловом риби у заповіднику “Подільські Товтри”, є колишні правоохоронці, яких поліцейська реформа викинула за борт правоохоронної системи. Про це  дізналися працівники державної служби охорони НПП “Подільські Товтри”, які постійно проводять рейди по боротьбі з бракон’єрством, від місцевих жителів. За їхніми словами, колишніх правоохоронців, які займаються незаконним виловом риби, частенько можна побачити на річці Збруч.

“Незважаючи на нерестовий період, який розпочався з 1 квітня, та категоричну заборону вилову риби,  браконьєри не склали сітки, а навпаки активізувалися. Саме зараз риба підходить до берега, відкладаючи ікру, і ловити її дуже легко”, – каже начальник державної служби охорони НПП «Подільські Товтри» Олександр Спасюк.

Тому під нерестового періоду та сезону тиші державна служба охорони НПП «Подільські Товтри» продовжує здійснювати рейди, аби вберегти рибу та їх потомство від винищення.

З початку квітня працівниками держохорони спільно з поліцією було здійснено уже кілька рейдів на річку Ушиця в с. Гута, на ГЕС  в районі сіл Ніверка та Подоляни та на річку Збруч в с. Збруч.

В результаті боротьби з незаконним виловом риби вилучено та в подальшому буде утилізовано 11 браконьєрських сіток.

Нагадаємо, з 1 квітня в Україні оголошено нерестовий період. Під час нересту здійснювати лов риби в природних нерестовищах категорично заборонено. Вилов риби передбачено лише з берега та тільки дозволеними знаряддями лову.

Джерело: Вечірній Кам’янець

Залиште коментар

Також по темі

Верховна Рада заборонила використання пластикових пакетів з 2022 року

Водночас зазначається, що обмеження не поширюватиметься на біорозкладні