Колишній чиновник Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, який у листопаді минулого року попався на хабарі, відбувся штрафом у 17 тисяч гривень.

На Хмельниччині засудили колишнього заступника начальника управління капітального будівництва – начальника одного з відділів Хмельницької міської ради за одержання неправомірної вигоди, повідомляє прес-служби прокуратури Хмельницької області.

За корупцію Хмельницький міськрайонний суд притягнув до кримінальної відповідальності колишнього чиновника. Його обвинуватили в тому, що він, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, у листопаді 2016 року одержав неправомірну вигоду у сумі 7000 гривень за здійснення впливу на працівників Управління державної архітектурно-будівельної інспекції в області з метою оформлення дозвільних документів на об’єкт нерухомості.

За результатами розгляду кримінального провадження екс-чиновника визнали винуватим в тому, що він прийняв пропозицію та одержав неправомірну вигоду для третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

З урахуванням ступеня суспільної небезпечності та тяжкості вчиненого злочину обвинуваченому в межах санкції статті призначили покарання у виді штрафу в розмірі 17000 гривень.

Також, до нього застосовано додаткове покарання у виді позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, на 2 роки.

Нагадаємо, чиновника затримали під час отримання хабара у приміщенні департаменту архітектури Хмельницької міської ради.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього