“Міська влада продовжує розтринькувати бюджетні гроші на незрозумілі проекти. 8 тисяч виділили на навчання активних жінок шукати правильну інформацію в інтернеті. Ви лише задумайтеся – активних жінок, які, я упевнена, і так уміють користуватися інтернетом, шукати правильну інформацію. А хто визначив, яка інформація є правильною. Усе це попахує якоюсь пропагандою. І називається розтринькуванням грошей платників податків”, – обурюється на своїй сторінці у Фейсбуку хмельничанка Віра Колосовська.
Така реакція у дівчини виникла на інформацію, поширену на офіційному сайті Хмельницької міської ради.
Нагадаємо, з бюджету міста у 2016 році було виділено 8 тисяч гривень на проект “Інтернет для жінок: складно чи реально?”, реалізацією якого займається ГО “Хмельницька міська рада жінок”. Цей проект став одним із переможців конкурсу програми “Громадські ініціативи” цього року.
Проектом передбачалося, що за бюджетні гроші хмельничанок вчитимуть, як конструктивно комунікувати з владою міста, отримувати достовірну інформацію з правильних джерел, вирішувати за допомогою інтернету важливі соціальні потреби та отримувати послуги.
За 8 тисяч гривень, які влада міста перерахувала уже в повному обсязі, активістки “Ради жінок” вивчили потреби у навчанні інтернет-грамотності серед активних жінок, провели кілька семінарів та з’їздили до Чернівців для обміну досвідом.
До речі, засновниками громадської організації “Хмельницька міська рада жінок” є Катерина Ященко та колишня керуюча справами виконкому Хмельницької міської ради Лідія Біленька, теща теперішнього члена виконкому міськради та екс-депутата Сергія Мандзія.

Залиште коментар

Також по темі