Команда БПП відстоює збільшення кількості пільгових кубометрів газу
За поданням Михайла Загородного, який очолює список кандидатів у депутати до обласної ради від ББП Солідарність, та за підтримки народних депутатів, команда БПП відстоює збільшення кількості пільгових кубометрів газу для домогосподарств наших громадян.Команда БПП відстоює збільшення кількості пільгових кубометрів газу
За поданням Михайла Загородного, який очолює список кандидатів у депутати до обласної ради від ББП Солідарність, та за підтримки народних депутатів, команда БПП відстоює збільшення кількості пільгових кубометрів газу для домогосподарств наших громадян.

Народні депутати від БПП на засіданні фракції вже зібрали необхідних 150 підписів для повторного звернення до КМУ, для збільшення обсягів із 200 до 400 пільгових кубічних метрів газу на сезон. Такої кількості газу повинно вистачити на опалення звичайного будинку. «А ті, хто мають великі будинки – нехай платять більше», – сказав Юрій Луценко на зустрічі з жителями області.

На думку керівника області, це дозволить зекономити кожній оселі приблизно 700 гривень в місяць.

Крім того, якщо Уряд не підтримає таку ініціативу, депутати БПП реалізують таку ініціативу на законодавчому рівні, шляхом прийняття такого рішення на сесії Верховної Ради.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього