Команда Хмельницької АЕС - лідер Спартакіади Атомпрофспілки України
З 18 по 20 березня цього року в місті-супутнику Хмельницької АЕС було розіграно нагороди в турнірах з волейболу, футзалу та настільного тенісу серед спортсменів міст-супутників АЕС України та команди Східної об’єднаної організації профспілки (м. Жовті Води).Команда Хмельницької АЕС - лідер Спартакіади Атомпрофспілки України
З 18 по 20 березня цього року в місті-супутнику Хмельницької АЕС було розіграно нагороди в турнірах з волейболу, футзалу та настільного тенісу серед спортсменів міст-супутників АЕС України та команди Східної об’єднаної організації профспілки (м. Жовті Води).
Перед початком цьогорічних баталій, з побажанням натхнення, позитивного настрою та нових спортивних досягнень спортсменів ядерної галузі привітали представники адміністрації, профспілкової організації Хмельницької АЕС та Атомпрофспілки держави.
Протягом трьох днів тривала запекла боротьба в турнірі із міні-футболу, де минулорічні призери Спартакіади знову розподілили між собою місця. На першу сходинку цьогоріч піднялася команда Запорізької АЕС, обігравши хмельницьких атомників, третіми стали футболісти із Южноукраїнська.
У змаганнях з волейболу команда Хмельницької АЕС стала беззаперечним лідером, друге місце посіли рівненські атомники, а на третій сходинці спортсмени Східної об’єднаної організації профспілки (СООП).

Команда Хмельницької АЕС - лідер Спартакіади Атомпрофспілки України

Найвищу нагороду отримали господарі змагань і в турнірі з настільного тенісу, де другою стала команда СООП, третє місце у атомників із Южноукраїнська. В особистому заліку, серед чоловіків першу сходинку посів представник команди ЮУАЕС, друге та третє місця розділили працівники Хмельницької АЕС Олексій Глазков і Микола Вагнер. Найкращою серед жінок в особистому заліку стала тенісистка із м. Жовті Води, нетішинка Галина Розварська посіла другу сходинку, спортсменка із команди Чорнобильської АЕС – третя.
За загальними підсумками трьох видів Спартакіади, турнірну таблицю очолюють господарі, представники Хмельницької АЕС, друге місце у команди Запорізької АЕС, на третій сходинці спортсмени СООП.
Наступний етап ХХІV Спартакіади фізкультурних організацій Атомпрофспілки України запланований в червні цього року на майданчику Рівненської АЕС, де буде розіграно нагороди з трьох видів спорту. За найвищі нагороди змагатимуться шахісти, жіночі та чоловічі команди з пляжного волейболу, а також виявлятимуть найсильніших в гирьовому спорті.

Команда Хмельницької АЕС - лідер Спартакіади Атомпрофспілки України

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього