Команда партії «За конкретні справи» дбає про дозвілля подолян
Масштабність, цікавість і різноманітність у роботі – характерні для дружної і мобільної команди партії «За конкретні справи». Ще одним виявом цього стало патріотичне свято «Велика родина – єдина Україна». Воно відбулося в шістьох районах області: Ярмолинецькому, Чемеровецькому, Старокостянтинівському, Віньковецькому, Деражнянському та Старосинявському. Такі грандіозні дійства відбудуться й у багатьох інших куточках нашого краю.Команда партії «За конкретні справи» дбає про дозвілля подолян
Масштабність, цікавість і різноманітність у роботі – характерні для дружної і мобільної команди партії «За конкретні справи». Ще одним виявом цього стало патріотичне свято «Велика родина – єдина Україна». Воно відбулося в шістьох районах області: Ярмолинецькому, Чемеровецькому, Старокостянтинівському, Віньковецькому, Деражнянському та Старосинявському. Такі грандіозні дійства відбудуться й у багатьох інших куточках нашого краю.

А тепер детально про те, що зробила в ці дні партія «За конкретні справи» в шістьох названих районах. Свято розваг, радості та солодощів найбільше запам’ятається найменшим мешканцям Хмельниччини. Адже для них організатори підготували безліч сюрпризів. Стрибки на величезних батутах, польоти на високих резинках, казковий паровозик, солодка вата і це далеко не весь перелік того, що чекало на дітлахів.

«Родина – це найдорожче, що є у кожної людини. Наша команда політичної сили «За конкретні справи» вирішила влаштувати такий захід, аби кожен міг просто насолодитися вихідним днем разом зі своєю сім’єю, побачити друзів. Одне слово, відволіктися від буденних проблем.», – розповідає представник політичної партії «За конкретні справи» у Ярмолинецькому районі Андрій Шутяк.

З одинадцятої ранку до великої програми розваг на святі підключилися й аніматори. Малюки впізнавали улюблених героїв та із задоволенням фотографувалися, танцювали, проводили конкурси.

За три роки роботи однойменної громадської організації далеко не вперше її представники проводять подібні заходи. Особливо часто залучали молодь. Віньковецькі танцюристи й досі пам’ятають незабутній майстер-клас від відомого хореографа Амадора Лопеса. Тож під час нинішнього родинного свята влаштували й для інших дітей феєричний флешмоб, який зібрав багато учасників і глядачів.

«Те, що до нас прийшла працювати команда політичної сили «За конкретні справи» – не може не тішити. Адже на Віньковеччині є чимало людей, готових своїми силами розвивати край, працювати на благо кожного. А у цієї команди навіть назва говорить сама за себе. А скільки потрібних та корисних справ було зроблено на Хмельниччині лідерами партії Олександром Герегою, Андрієм Шиньковичем. З такими людьми, з такими ініціативами
ми зуміємо вивести наш район на новий рівень. А сьогоднішнє свято – це доказ того, що найбільше команда політичної партії «За конкретні справи» піклується про майбутнє – наших дітей!» – ділиться враженнями представник політичної партії «За конкретні справи», директор ТОВ «Віньковецький сир- завод» Руслан Пшибельський.

Попри те, що країна сьогодні переживає дуже складні часи, що на сході держави сепаратисти та їхні російські покровителі досі сіють горе, розруху і смерть, дітей не можна позбавляти щасливого дитинства.

«Сьогодні Поділля, які і вся Україна в цілому, потребує змін, якісних змін. Наша команда працює на благо подолян вже не перший рік. Ми досягнули високих результатів на Городоччині, Чемеровеччині, Дунаєвеччині, Ярмолинеччині. Протягом року плідно працюємо і в Білогірському, Ізяславському, Красилівському, Теофіпольському районах та місті Нетішин. Ті досягнення – результат спільної роботи з місцевими громадами. Ми зуміли покращити умови навчання у школах, вихавання в дитячих садках, покращили стан не одного десятка медичних закладів, а це і лікарні, і ФАПИ, і амбулаторії сімейної медицини. Перелік наших конкретних справ можна продовжувати і продовжували. Але краще нам працювати далі, створювати нові робочі місця, як наприклад, у Городку нещодавно ми працевлаштували 40 громадян. І це лише відкриття «Інформаційної лінії» політичної партії «За конкретні справи». Ми прийшли до вас на Віньковеччину, як і в інші райони області, для того аби працювати, для того аби разом з вами зробити наш край, нашу область зразком для всієї України!», – зазначив, під час візиту на родинне свято у Віньківці народний депутат України, співголова політичної партії «За конкретні справи» Олександр Герега.

Свято «Велика родина – єдина Україна» вдалося на славу. Задоволені ним і діти, і дорослі. Адже сьогодні не кожному по кишені порадувати малечу такими розвагами. А посмішка рідних дітей, як відомо – найкращі ліки від усіх хвороб для їхніх батьків. Політична партія «За конкретні справи» – це не проект під вибори, це щоденна праця кожної людини з її команди протягом років. Людей, які прагнуть змінити Хмельниччину, які вболівають за рідний край та щиро бажають йому кращого майбутнього. Тож 25 жовтня, у відповідальний час, подоляни знатимуть де поставити відмітку «ЗА» – ЗА політичну партії «ЗА конкретні справи»

Команда партії «За конкретні справи» дбає про дозвілля подолянКоманда партії «За конкретні справи» дбає про дозвілля подолян

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього