Команда подільських волейболісток увійшла до п’ятірки найкращих пляжників України
Мова йдеться про спортсменок віком до сімнадцяти років. Участь у вітчизняному чемпіонаті з пляжного волейболу, що днями закінчився в Одеській області, взяли тридцять дві команди.Команда подільських волейболісток увійшла до п’ятірки найкращих пляжників України
Мова йдеться про спортсменок віком до сімнадцяти років. Участь у вітчизняному чемпіонаті з пляжного волейболу, що днями закінчився в Одеській області, взяли тридцять дві команди. П’ять із них представляли Хмельницьку область. Змагання відбулися у спортивній залі через відсутність критих майданчиків із піском.

На рахунку наших дуетів є два тринадцятих місця, одне дев’яте та одне сьоме. Найкраще виступила команда наймолодших учасниць – Чорна/Мельник. Дівчата з Деражні посіли четверте місце. «На майданчику вони зустрілися з досвідченими суперницями. Були серед них чемпіонки і віце-чемпіонки України. І, хоча, наші волейболістки зупинилися за крок до призової трійці, показали високий рівень», – розповіла наставниця команди Юзефа Слівінська.

Нещодавно, дует Чорна/Мельник здобув золото в другому турі Чемпіонату України з пляжного волейболу серед дівчат до п’ятнадцяти років. На першому етапі змагань наша команда також була першою. На разі, дует Чорна/Мельник лідирує у всеукраїнському рейтингу, на його спортивному рахунку є сімдесят один бал. Попереду на дівчат чекає фінал Чемпіонату України, він відбудеться наприкінці березня в Рівному.

Якщо подолянки переможуть, то продовжать боротьбу вже на європейських змаганнях.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього