Командир військової частини з Шепетівки отримав 4 роки за знищення зброї
Колишній командир однієї з військових частин Шепетівського гарнізону засуджений до чотирьох років позбавлення волі за умисне знищення восьми одиниць протитанкових ракетних комплексів.Командир військової частини з Шепетівки отримав 4 роки за знищення зброї
Колишній командир однієї з військових частин Шепетівського гарнізону засуджений до чотирьох років позбавлення волі за умисне знищення восьми одиниць протитанкових ракетних комплексів.
В ході розслідування кримінального провадження встановлено, що вказаний військовослужбовець наказав підлеглим втопити в пожежному водоймищі 8 високоточних протитанкових ракетних комплексів Метис і Фагот, вартість яких становить від 50 до 80 тис. грн кожен.
У відкритому судовому засіданні прокуратура довела, що колишній командир військової частини достовірно знав про наявність у військовій частині штучно створених надлишків озброєння. Щоб уникнути відповідальності і бажаючи приховати їх від перевіряючих, військовослужбовець віддав незаконний наказ.
Апеляційний суд Хмельницької області залишив без змін вирок суду попередньої інстанції у вигляді позбавлення волі на 4 роки.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,