Командира хмельницьких спецпризначенців, полковника Олега Нечаєва звинувачують у збагаченні за рахунок АТО
Полковник Нечаєв працює в АТО на покращення свого добробутуКомандира хмельницьких спецпризначенців, полковника Олега Нечаєва звинувачують у збагаченні за рахунок АТО
Полковник Нечаєв працює в АТО на покращення свого добробуту. Його покровителями є генерали Пушняков та Муженко, які разом із командиром хмельницьких спецпризначенців, на війні та солдатських смертях заробляють собі погони та, як кажуть, генеральські статки. Про це говорять чоловіки на відео, яке нещодавно обнародували волонтери на сайті Цензор. НЕТ. За словами волонтерів, вони у зоні АТО записали свідчення розвідників, які називають прізвища своїх «командирів-зрадників».

Розвідники на відео стверджують, що поки вони, ризикуючи своїми життями, здобувають для України перемогу, їхні командири – полковники та генерали, влаштували собі бізнес і покращують в АТО свій добробут. Не виключають бійці і того, що їхні командири також співпрацюють із сепаратистами.

Один із бійців, який говорить на опублікованому відео, назвався представником солдатсько-сержантського складу в/ч А0553 (хмельницькі спецпризначенці) і розповів про свавілля командира частини полковника Олега Нечаєва.

«Це людина з надзвичайно великими амбіціями та дуже зарозумілий. Але найголовніше – він має високих покровителів, які багато уваги приділяють підвищенню свого доброботу», – розповів він.

У відеозверненні він нагадав полковнику про віджаті та передані у Хмельницький автомобілі, про вісім вантажівок металобрухту, який був зібраний та вивезений після обстрілу селища Перемога. Крім того, полковника Нечаєва звинувачують у маніпуляціях із зброєю та організації супроводу незаконних вантажів з Луганська до Харкова. Розвідники розповідають, що усе це прикривають і високі обласні чиновники, які часто відвідують їхнього командира у зоні АТО та допомагають Нечаєву уже на місці довести справи до кінця.

Про те, що у зоні АТО можна добряче підвищити свій добробут, говорять уже не вперше. Особливо це стосується військових командирів та вищих міліцейських чиновників, які налагодили бізнес з поставок зі Сходу металобрухту, автомобілів, зброї. Прості солдати розповідають, що співробітники міліції, які потрапляють в уже звільнені від сепаратистів міста, часто займаються мародерством, прихоплюючи з війни додому золото, побутову техніку та інші цінні речі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього