На підприємстві “Білопілля Агро”, що входить в групу компаній «Агропросперіс», 19 травня 2017 р. слідчі прокуратури Сумської області вилучили фінансову документацію. Про це повідомляє прес-служба компанії “Агропросперіс”.

У повідомленні йдеться, що на підприємстві вилучили документацію за 2013-15 рр. під приводом експертизи. У рішенні суду не вказаний період, на який вилучають документи. оскільки це оригінали, в “Білопілля-Арго” не мають можливості зробити копії. Таким чином блокується робота підприємства, в результаті чого компанія несе фінансові втрати.

Це вже третє за рахунком вилучення, котре знов проводять в останній день дії постанови суду №591/5571/16к від 20 квітня 2017 року.

Керівництво компанії вважає, що судове рішення та дії слідчих є незаконними та скеровані на блокування роботи підприємства. Крім цього, не відкидають спробу “узаконеного рейдерства” відносно сільськогосподарського товаровиробника.

Нагадаємо, раніше  депутат Сергій Лабазюк, збільшив земельний банк через ТОВ «Інвестиційна компанія «Вітагро», купивши наділи в “Агропросперісі”. Група компаній “Вітагро” займається  виробництвом й переробкою сільгоспкультур,  Група обробляє більше 60 тис. га землі в Хмельницькій, Тернопільскій та Рівненській областях.

Latifundist.com

Залиште коментар

Також по темі

Негода знищила понад 550 гектарів посівів Vitagro

Аж тричі – 29 червня, 1 липня, 13