Комунальники Хмельницького відзвітували про роботу, виконану за тижденьУправління житлово-комунального господарства повідомляє про основні обсяги робіт, виконані підпорядкованими йому комунальними організаціями впродовж тижня, від 4 до 11 грудня.Комунальники Хмельницького відзвітували про роботу, виконану за тижденьУправління житлово-комунального господарства повідомляє про основні обсяги робіт, виконані підпорядкованими йому комунальними організаціями впродовж тижня, від 4 до 11 грудня.
Зокрема, працівники комунального підприємства \”Міськсвітло\” замінили 178 ламп зовнішнього освітлення на вулицях Озерній, Рибалка, Зарічанській (двори), Кармелюка, Козацькій, Гастелло, Яворницького, Луговій, проспекті Миру (двори), Кутузова, Бажана, Ватутіна, Черняховського, Кооперативній, Міцкевича, Торф\’яній, Вокзальній, Городній, Інститутській, Молодіжній, Курчатова (двори), Проскурівського підпілля (двори), Аеродромній, Парковій, Володимирській, Проскурівській, Щедріна, Купріна; у провулку Тракторному.
Ліквідували обриви та пошкодження повітряних ліній на вулицях Вишневій, Кам’янецькій, Олімпійській, Нагірній, Бегми, Одухи, Криничній, Володимирській, Подільській, Проскурівській, Щорса, Зарічанській, П.Мирного, Озерній, Кармелюка, Рибалка, Козачій, Шевченка.
Виконали монтаж святкової ілюмінації на центральних вулицях міста.
Замінили 3 запобіжники та котушки, провели ревізії в 5 шафах І-710.

Працівники комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста очистили тротуарні доріжки від сміття, снігу та посипали пісчано-соляною сумішшю в у парку ім. І. Франка, в дендропарку \”Поділля\”, в сквері ім. Т. Шевченка, поблизу Меморіалу Слави, Вічного Вогню, біля пам’ятника Ангел Скорботи, пам’ятника \”Жертвам Чорнобильської катастрофи\” і на привокзальній площі.
Зібрали сміття в парку Заріччя, дендропарку \”Поділля\”, парку \”Подільському\”.
Вирубали 0,6 га дикоростучих чагарників у парку \”Заріччя\” та 1,5 га у парку \”Подільському\”.
Зрізали дерева на вулицях Інститутській (2 шт.), Городовікова (4 шт.), Кам’янецькій (3 шт.), Львівське шосе (1 шт.), пр. Миру (5 шт.), І. Франка (1 шт.).
Виконали омолодження 46 дерев на вул. Проскурівській.
Проводили заготівлю новорічних ялинок та монтаж новорічної ялинки на майдані Незалежності.

Комунальним підприємством \”Парки і сквери м. Хмельницького\” виконувались роботи з утримання парків культури і відпочинку ім. М. Чекмана та \”Плоскирів\”.
У межах ліквідації наслідки стихії видалили 2 аварійних дерева.

Міським комунальним підприємством \”Спецкомунтранс\” за звітний період вивезено транспортом підприємства та утилізовано 12860 м3 твердих побутових відходів.
Відловлено на вулицях міста 13 безпритульних тварин.

Спеціалізованим комунальним підприємством \”Хмельницька міська ритуальна служба\” виконувались роботи з поховання, прибиралися від сміття кладовища міста.

Працівниками комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконано ямковий ремонт асфальтобетоном 406,8 м2 покриття, у тому числі на вулицях Геологів – 148,7 м2, Західно-Окружній – 54,6 м2, Щорса – 88 м2, Зарічанській – 7 м2, пр. Миру – 16 м2, Прибузькій – 75,5 м2, Героїв Чорнобиля – 17 м2.
Проведено ямковий ремонт дорожнього покриття асфальтобетонним сколом на вулицях Світанковій – 60 м2 та Кошарського – 6 м2.
Очищено 12 колодязів зливової каналізації на вулицях Львівське шосе – 9 шт. та Грушевського – 3 шт.
Промито 180 м.п. колектора на Львівському шосе.
Замінено 3 решітки на вулицях Проскурівського підпілля, 206, Курчатова, 2, Пілотській, 26.

Для безпеки дорожнього руху
Замінено 9 електроламп за заявками.
Виконано заміну 14 відреставрованих світлофорних лінз.
Проведено квартальне технічне обслуговування 21 світлофорного об’єкта
Відремонтовано контролери: типу УК-2 – 1 шт. та типу ДКЛ – 1 шт.
Встановлено 8 дорожніх знаків.
Демонтовано 4 дорожніх знаки.
Повторно встановлено 4 дорожніх знаки.
Виконано технічне обслуговування 14 дорожніх знаків.
Проведено обрізку гілля на 8 світлофорних об’єктах.
Навантажено та вивезено 88 м3 сміття.
Вручну очищено від снігу 360000 м2та посипано 180000 м2тротуарів.
Для утримання вулиць в зимовий період використано 987 тонн протиожеледної суміші.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього