На думку адвоката, виграти спір у суді не зможе жодна сторона.

Конфлікт між колективом та директором Шепетівської музичної школи вирішує трудовий арбітражНа думку адвоката, виграти спір у суді не зможе жодна сторона.

Кілька місяців у Шепетівській музичній школі, де навчається 450 учнів і не лише на музичному, а й хореографічному та образотворчому відділеннях, триває конфлікт між керівництвом та колективом. Зокрема, працівники дитячої музичної школи у Шепетівці на чолі із головою профкому Володимиром Монтачем вимагають від директора Валентини Бренцун дослухатися до думки колективу та приймати рішення прозоро. Зокрема, їхні вимоги: забезпечити участь трудового колективу у формуванні, розподілі та використанні прибутку, а також забезпечити нормальну діяльність профспілки закладу.

За словами представників ініціативної групи, замість того, щоб дослухатися до підлеглих, директриса одноосібно вирішувала питання, не давала можливості голові профкому брати участь в атестаційній комісії, ознайомлюватися з певними документами тощо.

“Ми працюємо, як в радянські часи. Людей стравлюють між собою, ділять колектив на дві групи”, – каже Володимир Монтач.

Валентина Бренцун, яка керує школою 13 років, відкидає усі звинувачення.

Конфлікт переріс у трудовий спір, обидві сторони подали позови до суду, причому ініціативна група вимагає звільнення директора.

У Хмельницькому відбулося засідання трудового арбітражу, присвячене цьому трудовому спору. Арбітри на чолі із начальником відділення Національної служби посередництва та примирення у Хмельницькій області Тетяною Бабич заслухали обидві сторони, ознайомилися із результатами перевірок, здійснених інспекцією праці, управлінням культури та іншими установами, та вирішили… зібратися знову. До цього часу сторони зобов\’язали підготувати ряд документів, які зможуть стати доказовою базою у спорі.

“Колектив Шепетівської музичної школи — один з найкращих в області. Хочеться, щоб сторони конфлікту, який зараз у досить палаючій стадії, дійшли згоди. Через відсутність достатніх доказів, перспектив виграти спір у суді не має жодна сторона. В кінцевому результаті вам все одно доведеться сісти за стіл переговорів. І відповідальність за різні спірні питання мають взяти на себе не лише керівник, а й колектив і профспілка”, – каже незалежний посередник, адвокат Костянтин Костенко.

Чергове засідання трудового арбітражу заплановане на 22 липня.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього