Конкретна справа задля історії та культури
Білогірський районний музей це не просто перелік історичних експонатів, це місце в якому можна детально познайомитись з усією історією краю.Конкретна справа задля історії та культури
Білогірський районний музей це не просто перелік історичних експонатів, це місце в якому можна детально познайомитись з усією історією краю. Тут і грунти, які пожна зустріти, і знаряддя праці від найдавніших часів, зброя, криги, яким минула не одна сотня років. Однією з найколоритніших експозицій стало створення української хати. У кімнаті зібрані усі експонати: і скриня з приданим і піч, дерев’яні меблі ручної роботи, сіни та усі речі без яких наші прадіди та прабабусі не обходились жодного дня.
Сам музей існує всього вісім років, а створений був руками його директора . Тут зберігають ексклюзивне полотно, виткане руками представників усіх населених пунктів Білогірського краю, довжина його сягає 24 метри. Неймовірні картини, які прикрашають стіни «храму» культури написані пензликами талантів Білогірщини, вироби з дерева та очерету зроблені руками дітей нічим не поступаються столичним. Та все це мало не втратили, розповідає директор музею Іван Кадук.
«Приміщення музею дуже старе, і в дощ в нас зажди зі стелі воду ловили. Намагаємось підтримувати естетичний вигляд кімнат, робити ремонти, та грошей на це не вистачає. От і порадили мені звернутися до нашого народного депутата Андрія Шиньковича».
Андрій Васильович, співзасновник організації «За конкретні справи», пригадує як вперше зайшов декілька місяців тому в приміщення аби познайомитись з історичними надбаннями Білогірщини:
«Кожна людина повинна знати свою історію, а тут в музеї, зібрані унікальні експонати. Побачивши як вода зі стелі капала у колишню формочку для випікання хліба, я не міг залишитись осторонь. Тимпаче познайомившись з керівником, який дійсно достойно оцінює вагомість культури та історії. Який зберігає її та розповідає з захватом про кожний експонат. У нашій організації «За конкретні справи», на чолі якої Олександр Володимирович Герега, звикли працювати не гаслами, а справжніми, важливими справами, які не лише принесуть людям користь, а й будуть розвивати кожне село, місто, район, область усю нашу Україну».
Вже днями до тутешнього музею завітала бригада працівників, які за декілька тижнів відновлять покрівлю. Вражений оперативним реагуванням Іван Кадук ділиться:
«Той девіз «За конкретні справи», наш народний депутат повністю виконує, а це, здається мені, найвища оцінка в роботі людини. Якщо проаналізувати роботу попередніх депутатів, то я Вам скажу, що ми їх і не бачили, бо не появлялися тут ніколи, і нічого не робили. А Андрій Васильович і допомагає в багатьох питаннях, в нас вже перекрита наша школа, а це проблема в нас величезна була, і житлові будинки перекриті, і про музей не забув. Одним словом обіцянки виконуються, а справи конкретні продовжують робити і після виборів».
Звичайно у Білогірському районі, як і в інших не вирішених проблем залишається чимало, однак сьогодні, бачачи та аналізуючи масштабність зробленого завдяки організації «За конкретні справи», люди продовжують вірити в те, що не всі прикриваються лише гаслами та пустослів’ям, а існують і такі, що ділом доводять свою небайдужість до української землі та української нації.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього