Коли автоперевізники почнуть працювати прозоро – боротьба з нелегалами триває
Конкурс на маршрутні перевезення в СлавутіКонкурс на маршрутні перевезення в Славуті
Коли автоперевізники почнуть працювати прозоро – боротьба з нелегалами триває.
Пасажирські перевезення поза законом. Оголошений конкурс в Славуті серед претендентів на оголошений маршрут пройшов з грубими порушеннями. Про це заявляють правники та учасники Союзу автомобілістів. Протягом усього конкурсу виникало чимало спірних питань.
Транспортна галузь в нашій державі одна з найбільш тінізованих. Про це заявляють і пасажири, і перевізники, і представники інфраструктури краю. Нещодавно згідно з новим законодавством обов’язки з проведення конкурсу серед перевізників перекинули з обласної на районні адміністрації.

Брак фахівців високого рівня в таких комісіях нещодавно показав проведений тендер на отримання маршруту в Славуті. Там серед двох учасників сформована комісія вибирала кращого. Переможцем визнали товариство «Славута-Автотранс». До другого претендента виникло ряд питань, зокрема про відсутність інформаційних матеріалів.
Проте правники та учасники конкурсу доводять – члени комісії запит на представлення матеріалів надіслали із запізненням.
Згідно з чинним законодавством, перевірити достовірність наданої інформації учасники комісії мали за два дні до початку конкурсу. Неприпустиме на думку учасників союзу автомобілістів і проведення техогляду в день засідання комісії.
Учасників конкурсу могло бути більше, ніж два. Проте не всі змогли подати документи на участь.
Водії проходження техогляду в день засідання комітету коментують по-різному.
Укртрансінспекції відомі непоодинокі випадки, коли паперові характеристики засобів в транспортників не відповідають дійсності. Тож такі факти ретельно перевіряються.
Раніше, кажуть транспортники, при проходженні таких конкурсів централізовано в області легше можна було реагувати на правопорушення. Проте такі повноваження на райдержадміністрацію поклали, аби пришвидшити процедуру видачі дозволів. Про фаховість представників комісії чиновники подумали в останню чергу. Поки ж районні держслужбовці вчаться проводити техогляд, Укртрансінспекція продовжує боротьбу з нелегалами. Їх, кажуть у відомстві поменшало, проте остаточно викорінити їх з області не вдається. Непростою залишається ситуація на виїздах з міста.
На думку Олександра Томчишена, пришвидшити боротьбу з нелегалами можна з допомогою закону, який потрібно змінювати. Щоб не наражати пасажирів на небезпеку, недобросовісний перевізник має бути готовий до відповідальності та навіть, до конфіскації транспортного засобу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього