250 тисяч гривень за нову ідею

Конкурс від "Сварог Вест Груп"Конкурс від "Сварог Вест Груп"

Корпорація «Сварог Вест Груп» вперше серед агропідприємств оголосила конкурс «Твій агрo Start-up». Бізнес – ідея, науково-технічні розробки, корисні моделі, ноу – хау в галузі сільського господарства дає шанс учасникам отримати чималу винагороду.
Корпорація «Сварог Вест Груп» оголошує конкурс «Твій агрo Start-up» на кращу технологічну розробку в галузі сільського господарства. Переможець отримує чималу винагороду. Виявлення та впровадження перспективних інноваційних проектів в аграрній сфері, сприятиме розвитку талановитих молодих спеціалістів переконані у Сварозі.

З людьми та для людей. Інновації в техніці, обробітку землі, нові сільськогосподарські культури, які в нашій державі давно забуті отримують нове дихання. Корпорація «Сварог Вест Груп» – високотехнологічна аграрна компанія, здобутки якої зростають в геометричній прогресії. На сьогодні корпорація об’єднує підприємства, які розташовані в трьох областях України. Робота аграріїв ґрунтується на рослинництві, тваринництві, садівництві та переробці сільськогосподарській продукції.
Тематика конкурсу різноманітна, починаючи від програм селекції сільськогосподарських культур, закінчуючи навігаційними системами зв’язку. Директор департаменту автоматизації виробничих процесів Максим Маярчук наголошує, на які інноваційні проекти потрібно звертати увагу учасникам, а в майбутньому переможцям конкурсу.
Поряд із обробітком землі, значну увагу приділяє корпорація і соціальній сфері. З часу заснування активно співпрацює з громадою сіл та міст, на землях яких працюють досвідчені працівники. Допомога громадам проявляється в фінансовій та матеріальній підтримці. Цю допомогу відчувають освітяни, духовенство, заклади культури та медицини. Під опікoю аграріїв знаходиться близько 300 сіл та 20 невеликих містечок. Не забувають в компанії і про своїх кваліфікованих працівників.
Конкурс буде проводитись в декілька етапів. Відправити заявку на участь в конкурсі можна до 10 жовтня.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього