Заплановані заходи з підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Хмельницької області до стабільної роботи в осінньо-зимовий період виконані на сто відсотків.

Корнійчук прозвітував про стовідсоткову готовність області до зими

Заплановані заходи з підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Хмельницької області до стабільної роботи в осінньо-зимовий період виконані на сто відсотків. Про це прозвітував голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук на селекторній нараді під головуванням віце-прем’єр-міністра Гннадія Зубка.
За словами обласного очільника, з 1 жовтня надавати тепло готові усі 673 котельні, до опалювального сезону підготовлені 1472 об’єкти соціальної сфери та 4625 багатоквартирних житлових будинки.
«Загалом, у тепловому господарстві до опалювального сезону 2016/2017 року підготовлено 109 центральних теплових пунктів, 538,5 км. теплових мереж. Створено запаси вугілля на котельнях у розмірі 6,4 тис.тонн», зазначив голова Хмельницької ОДА.
Олександр Корнійчук пообіцяв, що найближчим часом тепло включать в усіх 717 школах, 683 дитячих садочках та 72 лікарнях області, в яких зазвичай опалювальний сезон розпочинається до 10 жовтня..

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього