Короткометражний фільм режисера Андрія Зайця «Борись за Україну» пройшов основний відбір на конкурс від телеканалу «1+1» «THE NEXT BIG THING-2014»
Короткометражний фільм кам'янчанина Андрія Зайця пройшов основний відбір на конкурс від телеканалу «1+1»Короткометражний фільм кам'янчанина Андрія Зайця пройшов основний відбір на конкурс від телеканалу «1+1»

Короткометражний фільм режисера Андрія Зайця «Борись за Україну» пройшов основний відбір на конкурс від телеканалу «1+1» «THE NEXT BIG THING-2014».

«FIGHT FOR UKRAINE» або «БОРИСЬ ЗА УКРАЇНУ» – це драматичний короткометражний трихвилинний фільм про страшні події в Україні, які зараз відбуваються, і те, що ніколи не потрібно здаватися, потрібно об\’єднуватися, боротися, вчитися, любити, не здаватися. Тільки разом ми зможемо перемогти. Україна єдина!

«Тема цьогорічного конкурсу непроста, але наразі найважливіша – МИР, – йдеться на сайті проекту http://media.1plus1.ua/pitching/. – Сьогодні мрії більшості українців звелися до однієї – щоб у нашій країні знову панував мир. Тисячі співвітчизників щохвилини проявляють себе в незнаній досі ролі – вони активні борці за свою державу і своє майбутнє. Ми хочемо показати, що кожен по-своєму сприймає слово «МИР» і вкладає в нього власне значення».

Відеоролик кам’янчанина вже опублікований на сайті конкурсу. Натомість першого жовтня розпочнеться голосування. Через два тижні журі відбере 50 кращих робіт для півфіналу. А 21 жовтня у кінотеатрі «Оскар» в ТЦ «Gulliver» на фестивалі короткого метру «THE NEXT BIG THING-2014» буде обраний переможець.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього