Костянтин Чернилевський узявся за формування власної команди
Секретар Хмельницької міської ради, а віднедавна ще й виконувач обов’язків міського голови Костянтин Чернилевський, схоже, почав створювати власну командуКостянтин Чернилевський узявся за формування власної команди
Секретар Хмельницької міської ради, а віднедавна ще й виконувач обов’язків міського голови Костянтин Чернилевський, схоже, почав створювати власну команду. Адже на розгляд сьогоднішньої сесії Хмельницької міської ради він виніс питання щодо призначення двох нових заступників міського голови.
Пояснює сам Костянтин Чернилевський таке рішення одним – місто залишилося без міського голови, а тому владну команду потрібно укріплювати, тим паче, що посади двох заступників мера міста до цього часу були вакантними. Нагадаємо, що понад рік тому з посади заступника було звільнено Ірину Ковальчук, яка опікувалася економічними питаннями та фінансами, а влітку команду Сергія Мельника покинув Іван Прокопець, що курував питання архітектури, містобудування та земельних відносин.
Отож, міська влада уже сьогодні може поповнитися двома новими обличчями. Це Ольга Мярковська та Андрій Капура. Перша є депутатом міської ради від ВО «Батьківщина», займається підприємницькою діяльністю у сфері аудиторських послуг. Їй Костянтин Чернилевський пропонує зайнятися у міській владі економічними та фінансовими питаннями.
Ще один претендент на владне крісло – адвокат Андрій Капура. Він є членом виконавчого комітету Хмельницької міської ради, був очільником міської організації «Фронту змін», але після «злиття» «фронтовиків» із «біло-сердечними», одним із перших вступив до лав «Батьківщини» і досі залишається у них. До речі, Андрій Капура був адвокатом під час розгляду гучної справи. Тоді Капура захищав Миколу Нечая, заступника Нестерука, який разом із «шефом» проходив у справі. Костянтин Чернилевський пропонує Капурі зайнятися у міській владі питаннями містобудування, землі та юриспруденцією.
Уже сьогодні ми дізнаємося, чи депутати міської ради погодяться із запропонованими кадровими призначеннями. Але, судячи із спілкування з народними обранцями, питання на сесії має «пройти» без зайвих скандалів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього