Не встигли Костянтина Чернилевського призначити головою обласної організації президентської партії, як йому уже пророкують нову посаду – губернатора. Принаймні, у соцмережах пишуть, що після обрання Чернилевського головою БПП у Хмельницькій області йому буде запропоновано нову «вертикаль» – посаду голови відповідної обласної адміністрації. Тож політикум області закляк в очікуванні…

Нагадаємо, позачерговий з’їзд партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» запропонував обрати кандидатуру Костянтина Чернилевського на посаду голови хмельницької територіальної організації партії. Таке рішення було прийняте на з’їзді БПП 29 жовтня. Тепер цю пропозицію має затвердити конференція обласної парторганізації.

Нагадаємо, Костянтин Чернилевський у 2010 році був обраний депутатом Хмельницької міської ради від ВО «Батьківщина». У жовтні 2013 став секретарем міськради, а через рік, після обрання Сергія Мельника депутатом ВРУ, виконував обов’язки міського голови.

У 2015 році Костянтин Чернилевський вийшов з партії ВО «Батьківщина» та балотувався у мери як самовисуванець, але програв у другому турі «свободівцю» Олександру Симчишину. З того часу майже рік займався громадською діяльністю.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього