Козаки подякували хмельницьким базарникам за теплі речіХмельничани активно допомагають як київському, так і хмельницькому Євромайдану.Хмельничани активно допомагають як київському, так і хмельницькому Євромайдану.

«Хочу подякувати підприємцям з хмельницького ринку. Велика вам подяка від четвертої сотні козацького редуту охорони Євромайдану. Козаки, які зараз на майдані у Києві, дякують за теплі речі та взуття. П\’ять ящиків теплих речей підприємці нашого ринку передали спеціально козакам. І я впевнений, що у разі потреби, ви нас завжди підтримаєте», – передав подяку отаман Хмельницького окремого козацького курення імені І. Нечая Сергій Скоробогатий.

Допомога підприємців хмельницького ринку стала доречною козакам.

«У Києві і так холодно, а ті виродки ще й поливали людей водою, у той час коли на вулиці стояв мороз. Нам не було у що переодягнутися, хмельницькі підприємці нас просто врятували. Зараз знаю, що у Києві потрібні теплі речі, дрова та цегла, якою обкладатимуть «буржуйки», аби менше витрачалося дров. Також люди хворіють і не вистачає медикаментів», – додав Сергій Скоробогатий.

Нагадаємо, що синоптики прогнозують, що морози в Україні протримаються до кінця наступного тижня.

За матеріалами: медіа-корпорації “Є”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього