Кожен четвертий хмельничанин хоча б раз на тиждень займається фізкультурою та спортом
За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, що проводиться органами державної статистики протягом багатьох років, на Хмельниччині в 2015 році кожен четвертий чоловік старше 18 років хоча б раз на тиждень займається фізкультурою та спортом.Кожен четвертий хмельничанин хоча б раз на тиждень займається фізкультурою та спортом
За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, що проводиться органами державної статистики протягом багатьох років, на Хмельниччині в 2015 році кожен четвертий чоловік старше 18 років хоча б раз на тиждень займається фізкультурою та спортом. Серед жінок цього ж віку майже кожна п’ята намагається таким чином підтримати свою фізичну форму. У середньому по країні більше третини чоловіків та чверть жінок займаються фізкультурою та спортом не менше одного разу на тиждень. Відомо, що мешканці Харківської області приділяють найбільшу увагу спорту – майже кожен другий чоловік та кожна третя жінка регулярно щотижня відвідують спортивні заняття. Нажаль найменше піклуються про свій фізичний стан чоловіки Тернопільщини та жінки Івано-Франківщини.
Згідно з нормами, встановленими Всесвітньою організацією охорони здоров\’я, індекс маси тіла вважається нормальним у межах 18,5–25,0. Відповідно до цього, майже 38% наших краян мають надлишкову масу тіла, а кожен п’ятий мешканець області взагалі страждає від ожиріння.
Варто пам\’ятати, що в умовах сучасного світу більшість людей веде сидячий та малорухомий спосіб життя, тому необхідно виділяти час на заняття спортом, тренування в спортзалі, пробіжки на свіжому повітрі, танці, плавання, фітнес та ін. Також важливим є здорове харчування, яке забезпечує ріст, нормальний розвиток і життєдіяльність людини, сприяє зміцненню здоров\’я та профілактиці захворювань. Дотримання правил здорового харчування в поєднанні з регулярними фізичними вправами скорочує ризик хронічних захворювань і розладів, таких як ожиріння, серцево-судинні захворювання, діабет, підвищений тиск і рак. Здорове харчування впливає позитивно не лише на здоров\’я, але й на зовнішній вигляд.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього