Кожен хмельничанин може сплатити штраф 1700 гривень за земельний пай
З 1 січня 2015 року, згідно із законодавством України, кожен власник паю, який самостійно його обробляє, зобов\’язаний замовити проект землеустрою. Якщо він цього не зробить, то заплатить 850-1700 грн. штрафу. Це стосується власників ділянок будь-якого розміру.Кожен хмельничанин може сплатити штраф 1700 гривень за земельний пай
З 1 січня 2015 року, згідно із законодавством України, кожен власник паю, який самостійно його обробляє, зобов\’язаний замовити проект землеустрою. Якщо він цього не зробить, то заплатить 850-1700 грн. штрафу. Це стосується власників ділянок будь-якого розміру.

Нагадаємо, що з 2008 року в Україні діють вимоги Земельного кодексу про обов\’язкову розробку користувачами землі спеціальної землевпорядної документації.

Мова йде про проекти землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь. За недотримання такої норми встановлена адміністративна відповідальність у вигляді чималого штрафу.

Як розповів Сергій Біленко, експерт з земельного права, член ради асоціації «Земельний союз України», до 2015 р виробляти проекти землеустрою повинні були тільки ті, хто використовував більше 100 гектарів земель, але з 1 січня 2015 держава приготувало для власників земельних паїв неприємний сюрприз.

Тепер кожен власник паю, який самостійно його обробляє, зобов\’язаний замовити проект землеустрою. Якщо він цього не зробить, то заплатить 850-1700 грн. штрафу. Це стосується власників ділянок будь-якого розміру.

Відзначимо, що в Парламенті вже зареєстровано 4 законопроекти, які закликають скасувати розробку таких проектів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього