КП «Цивільжитлобуд» вводило в оману покупців

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало КП «Цивільжитлобуд» на 6 тис. грн за поширення інформації, що вводить в оману.

КП «Цивільжитлобуд» вводило в оману покупців Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало КП «Цивільжитлобуд» на 6 тис. грн за поширення інформації, що вводить в оману.

КП «Цивільжитлобуд» розміщувало в обласних газетах рекламні оголошення про продаж квартир за цінами 4000 та 5000 грн. за кв. м.

Відділення встановило, що у ціні одного квадратного метра площі квартири не була врахована вартість встановлення індивідуального опалення.

Крім того, особі, яка має намір придбати житло, пропонується укласти договір з орієнтовною вартістю одного квадратного метра житлової площі, яка може коливатись за рахунок збільшення інфляції, вартості матеріалів, енергоносіїв, реальної ринкової вартості подібного житла тощо.

Отже, інформація щодо ціни на квадратний метр житла, яке реалізує підприємство, була неповною та могла ввести споживачів в оману, а підприємство могло отримати неправомірні переваги над іншими суб’єктами господарювання, які також діють на ринку первинної нерухомості.

Залишити відповідь