Викрадений невідомим зловмисником, прапор України мають намір розшукати активісти. Поліція не має наміру розшукувати крадія, бо власник прапора не написав заяви. Захисники прапора сподіваються ідентифікувати злодія збираються по записах відеокамер. З такою ініціативою виступив громадський активіст Андрій Попик: “То ж у кого є знайомі власники комерційних приміщень по вул. Соборна з відеоспостереженням – прохання переглянути і оприлюднити відеозаписи (або сконтактувати в приватному порядку).”

Раніше хмельницька поліція заявила, що не шукатиме злодія, оскільки власник прапору не буде писати заяву про крадіжку. “Але вважаю, що громадяни мають встановити злодія самостійно” – каже Андрій Попик

Щоглу з прапором встановила представники партії “Єдиний центр” у 2009 році, ще за президентства Віктора Ющенка. Головою обласної організації партіїї тоді був Віктор Коліщак. Якій саме приватній особі належав прапор зараз у поліції не повідомляють. Цікаво, що недавно, прапор  на щоглі було замінено на новий, бо старий вже порвався. На що нарікали мешканці міста.

Завдяки відеозапису з камер спостереження Х-city відомо, що викрадач був одягнутий у світлі штані та темну сорочку. Але розгледіти його обличчя на записі неможливо. Хроніка злочину виглядає так:

04:59-05:01 ранку (7 липня 2017) злодій проходив повз книгарню “Є”

05:06 – почав рух від приватбанку вниз по вул. Соборній.

Був одягнений в світлі штани і темну сорочку/куртку.

Прохання всіх посприяти встановленню цієї особи (хто зна чи він з хуліганських чи з ідейних міркувань це здійснив).

Нагадаємо, на майданчику біля «Дитячого світу», що в Хмельницькому на вулиці Соборній, із 15-метрового флагштоку зник прапор України.

«зранку до нас звернувся керівник одного з управлінь Хмельницької міської ради, який і повідомив, що невідомий зрізав мотузку із металевого флагштоку, висотою близько 15 метрів, та викрав державний прапор України розміром 2 на 3 метри, – каже Світлана Свідерська, речник відділу поліції міста Хмельницького. – Вже у ході перевірки всіх обставин з’ясувалося, що прапор належить приватній особі, яка вирішила не писати заяву про злочин. Тому поліція не буде розшукувати крадія, оскільки без заяви потерпілого немає на це права» – повідомляла газета “Є”

Залиште коментар

Також по темі

З Хмельницькою народною республікою продовжує воювати СБУ. Затримано адміністратора пабліка в ВК. ВІДЕО

Служба безпеки продовжує викривати рядових сепаратистів-аматорів. Хлопця, який