Крадії продовжують актакувати помешкання подолян. Більшість випадків, зафіксрваних поліцією стосується приміщень, які не мали спеціального захисту. Злодії віджимають вікна та збивають навісні замки. Так в період з 3 до 6 листопада по вул. Стрілецькій невідома особа, шляхом пошкодження ролетів вхідних дверей, проникла в будинок 36-річного місцевого жителя, звідки викрала 28 000 гривень, 1800 доларів США, 280 румунських лей, 10 тисяч угорських форинтів та ноутбук. Також ща добу були зафіксовані такі крадіжки майна повідомляє Національна поліція 

Білогірський район

В ніч на 7 листопада в смт. Білогір’я по вул. Українській невстановлена особа, шляхом злому замка, проникла в підсобне приміщення 38-річного місцевого жителю, звідки викрала велосипед, перфоратор, електродриль, болгарку та електролобзик.

Деражнянський район

В період з 5 до 7 листопада в смт. Вовковинці по вулиці Миру невстановлена особа, шляхом вільного доступу, з повітряних опор демонтувала 150 м телефонного кабелю.

Кам’янець-Подільський район

В період з жовтня до 7 листопада в дачному кооперативі с. Устя невстановлена особа, шляхом пошкодження пластикового вікна, проникла в дачний будинок 45-річної жительки м. Хмельницький, звідки викрала мікрохвильову піч, телевізор, конвектор, змішувач води для душа.

Полонський район

В ніч на 7 листопада в м. Полонне по вулиці Лазо невстановлена особа, шляхом підбору ключа, проникла у будинок 47-річної місцевої жительки, звідки викрала золоті та срібні вироби, ікону «Матір Божа Казанська», 2000 доларів США, жіночий одяг та парфумерію.

Полонський район

В ніч на 7 листопада в м. Полонне по вул. Садовій невстановлена особа, шляхом зриву навісного замка, проникла до підсобного приміщення 76-річної місцевої жительки, звідки викрала велосипед «Україна» зеленого кольору.

Хмельницький район

В період з 4 до 7 листопада в с. Шумівці по вулиці Гагаріна невстановлені особи, шляхом віджиму пластикового вікна, проникли в приміщення сільської ради, звідки викрали 2 системних блока, монітор, 3 принтера, роутер, 2 колонки та флешку.

Хмельницький район

В період з 30 жовтня до 6 листопада в с. Шумівці по вулиці Гагаріна невстановлені особи, шляхом віджиму пластикового вікна та пошкодження грат, проникли в дачний будинок 29-річної жительки м. Хмельницького, звідки викрали електродриль, болгарку, бензокосу та бензопилу.

Ярмолинецький район

В період з 4 до 7 листопада в с. Баламутівка по вул. Хмельницькій невстановлені особи, шляхом віджиму металопластикового вікна, проникли в приміщення сільської ради, звідки викрали монітор, системний блок та сканер.

 

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього