Грабіжника шукають у Камянці-Подільському. Від лиходія потерпіла 17-річна дівчина
Крадіжки прокотились минулими вихідними на ПоділліКрадіжки прокотились минулими вихідними на Поділлі
Грабіжника шукають у Камянці-Подільському. Від лиходія потерпіла 17-річна дівчина. Панянка в білий день йшла проспектом Грушевського, розмовляючи по телефону. Злочинець зненацька вирвав з дівочої рученьки телефон і втік. Коштує річ майже півтори тисячі гривень.
Від злодіїв значних збитків зазнав власник будинку у Славуті, по вулиці Коцюбинського. Злодійського натиску не витримало металоплстикове вікно. Проникши таким чином до хати, лиходій знайшов заощадження – 40 тисяч гривень, які вкрав. Орудував лиходій у першій половині дня, доки господарі були на роботі.
У Полонському районі прокотилася хвиля крадіжок. Ця хвиля накрила одне село – Воробіївку. Лихі люди вночі залазили у господарські споруди та літні кухні і забирали усі цінні речі – в одного господаря зникли 4 колеса від «ВАЗу». У другого – 2 колеса від Таврії та зварювальний апарат, у третього селянина велосипед, у четвертої – два велосипеда та бензокоса і бензопилка, у четвертої – бензопилка у п’ятої – мікрохвильова піч у шостого воробіївчанина зникли міні мийка та зварювальний апарат. Злочинців шукає опер група. Після арешту винуватці сядуть за грати на строк до 6 років.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього